امام خميني(ره): " ما دنبال اين نيستيم که آمريکا براى ما کار بکند. ما آمريکا را زير پا ميگذاريم. "
امام خامنه‌اي حفظه الله

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امروز، هم در بین اهل سنّت، هم در بین شیعه، دستهایی در کار است برای اینکه اینها را از هم جدا کند؛ همه‌ی این دستها هم اگر جستجو کردید، میرسد به مراکز جاسوسی و اطّلاعاتی دشمنان اسلام؛ نه دشمنان ایران، نه دشمنان شیعه فقط؛ دشمنان اسلام. آن تشیّعی که ارتباط به ام‌آی‌شش انگلیس داشته باشد، آن تسنّنی که مزدور سی‌آی‌ای آمریکا باشد، نه آن شیعه است، نه آن سنّی است؛ هر دو ضدّ اسلامند. ما ۳۵ سال است در جمهوری اسلامی این فریاد را داریم میزنیم؛ فقط هم نمیگوییم، عمل میکنیم. کمکی که جمهوری اسلامی به برادران خود در دنیای اسلام تا امروز کرده است، اغلب کمکی بوده است که به برادران اهل سنّت کرده است.

۱۹ دی ۱۳۹۳

ورود كاربر
نام کاربری :
رمز عبور :
 :: عضویت در سایت
 :: یادآوری رمز عبور ؟
موضوعات
پيوندها
نوای فردوس
خبر خوان
مصاحبه با کربلایی محمد علی بخشی
تاریخ انتشار : 28 تير 1391
بسم الله الرحمن الرحیم
متن کامل مصاحبه کربلایی محمد علی بخشی

*پرسش: لطفا برای شروع‌، بیوگرافی مختصری از خودتان بگویید؟

بسم الله الرحمن الرحیم. محمد علی بخشی هستم. سال ۱۳۶۳ ، در خانواده ای مذهبی در تهران متولد شدم.

*پرسش: آیا با حاجی بخشی معروف هم نسبتی دارید؟

پدرم بر اثر بیماری هایی که به دلیل جانبازی در دوران دفاع مقدس داشت، به خیل شهدا پیوست و این شبهه ای را به وجود آورد مبنی بر نسبت داشتن حقیر با حاجی بخشی عزیز ولی این طور نیست.

*پرسش: از سوابق كاریتان بیشتر بفرمایید؟ آيا شغل شما مداحي و ستاسیشگری اهل البیت(ع) هست؟

از ۷ سالگی افتخار نوکری اهل البیت(ع) را پیدا کردم و مداحی برای من شغل نبوده است. بنده در آموزش و پرورش مشغول به کار هستم.

*پرسش: علت اینکه تصمیم گرفته‌اید، گذران معیشت شما از راه ستایشگری نباشد چیست؟

ما از وقتی وارد این دستگاه شدیم همه چیز ما را حضرت زهرا(س) به عهده گرفته. دلیل انتخاب شغل برای خودم هم این است که مثل همه مردم دوست دارم صبح زود بلند شوم و برای معیشت زندگی ام زحمت بکشم و کار کنم، که صد البته آنهایی که از راه مداحی امرار معاش دارند روزیشان از دستان مبارک حضرت زهرا(س) است ولی من از بیکار بودن متنفر هستم.

*پرسش: تحصیلات خود را تا كجا ادامه داده‌اید؟

فوق دیپلم. چند صباحی هم در حوزه بودم ولی چون به مداحی خیلی علاقه داشتم نمیتونستم تمرکز کافی بر روی دروس حوزوی داشته باشم.

*پرسش: آیا اهل ورزش نیز هستید؟

درمورد ورزش... بوکس کار کردم، چند ماهی هم خدمت حاج احمد علمایی رزم انتظاران کار کردم و چند وقتی هم شنا. درحال حاضر باتوجه به تعدد جلسات در شهرستان های مختلف نمیتونم ورزش خاصی رو دنبال کنم ضمن اینکه باید زمانی رو هم برای خانواده و مطالعه و دیگر امور قرار بدم.

*پرسش: خوب جناب آقای بخشی از شروع مداحیتان بفرمائید؟

همان طور که گفتم از سن ۷ سالگی به مداحی پرداختم. تواشیح میخوندم و همیشه سرگروه بودم، در مسابقات قرآن و اذان هم شرکت می کردم که از ۱۴ سالگی در هیئت های محل، به طور رسمی مداحی رو آغاز کردم.

*پرسش: اشخاصي كه به گردن شما حق استادي دارند چه كساني ميباشند؟ استاد شما در مداحي چه كساني بودند؟ آيا خودجوش رشد كرده ايد؟

به نظر حقیر استاد فقط استاد خواندن نیست. من خیلی از محضر میرزا اسماعیل دولابی(ره) استفاده کردم. مرحوم چند بار به منزل ما هم آمده بود، آخه ما ۱۷ محرم هر سال تا وقتی پدرم زنده بود خرج داشتیم. بزرگانی مانند حاج احمد چینی، حاج محمد تقی زارعی، حاج عباس فصولی خدا رحمتشان کند خیلی انسانهای بزرگواری بودند (البته حاج احمد به حمد الله در قید حیات هستند.) از نفس قدسی حاج منصور ارضی هم که مداحی نیست که بهره نبرده باشد. سرور گرامی و عزیز دلم استاد رنجبر گل محمدی هم خیلی گردن من حق دارن و البته که دلم رو پیش حاج حسین آقای سازور جا گذاشتم و خیلی ایشون رو قبول دارم، چیزهای زیادی از ایشون یاد گرفتم، إن شاء الله که بتونم عمل کنم.

*پرسش: چه کتابها و مقاتلی را برای شعر سازی برای دوره تخصصی مداحی پیشنهاد میکنید؟ آیا کتبهای آموزشی در این زمینه هم موجود میباشد؟

کتاب مداحی خوب است اما کافی نیست. تجربه باید اکتسابی باشد وگرنه اثر گذار نیست. کتاب مقتل بسیار است، حتی برای مقتل خوانی کلاس هم رفته ام. اما کتاب های معمول و رایج همچون لهوف، مقتل ابی مخنف، مقتل ابن مقرم و ... کتابهای زیاد دیگر که سفارش حضرت آقا و علما می باشد بسیار عالی هستن.

*پرسش: آهنگ هاي اشعار براي خودتان هست؟ يا از كسانی ديگر كمك ميگيريد؟ لطفاً نام ببريد؟

بله، بعضی از سبک ها و آهنگ ها و اشعار از خودم است ولی چون به شهرستانهای زیادی سفر کرده ام در این حین با شعرا و سبک سازهای زیادی آشنا شده ام و در شهر خودمان هم خیلی ها هستن که از سبکها و اشعارشون استفاده کرده ام و اسامی زیادی باید نام ببرم که از همین جا خدا قوت و خسته نباشید به همشون میگم و همشون رو دوست دارم.

*پرسش: شما هرچند وقت یکبار سبکی با محوریت امام(ره) و شهدا و مقام معظم رهبری می خوانید. انتقادی مطرح شده بود مبنی بر اینکه "ذاکرین جهت مطرح شدن چنین کاری انجام می دهند." نظرتان راجع به این موضوع چیست؟ و دلیل خود را از خواندن چنین سبک هایی بیان کنید؟

این بسیار حرف غلطی است که کسی بگوید جهت مطرح شدن! اگر امام خینی(ره) و شهدا نبودند ما نمی توانستیم روضه ها را به آسانی بر پا کنیم. همه میدونن که قبل از این بزرگواران و انقلاب اسلامی، وضعیت برگزاری جلسات روضه چگونه بود! شعار نمی دهم، هم صنفهای من میدونن که چی میگم؟! وقتی حضرت آقا می فرماید: "امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست." پس دیگه جای بحثی باقی نمونه. ایشون که این مأموریت رو به نهاد فرهنگی خاصی واگذار نکردن، صحبتشون عمومی بوده و یه تکلیفه بر عهده هرکسی که میتونه قدمی در این زمینه بر داره.

*پرسش: اخیراً اهانت هایی به ائمه شد. نظر شما پیرامون این اتفاقات و اینکه آیا کم کاری از سوی بچه حزب اللهی ها و نهادهای فرهنگی صورت گرفته یا خیر، چیست؟

به صحبت های حضرت آقا دقت کنید، ایشان از الفاظی مثل "جنگ نرم - شبیخون فرهنگی" استفاده میکنن. پس دفاعی وجود نداره. بلکه جنگ است. نزنی، میخوری! ما نباید بیکار بنشینیم تا آنها حمله کنند و ما پاسخ بدهیم که البته معمولاً پاسخ به معنای واقعی وجود نداره و به صدور بیانیه و محکومیت اکتفاء میشه که تازه همین هم بدتر باعث ترویج اقدامات طرف مقابل میشه چرا که خیلی ها که از قضییه خبر نداشتن تازه میرن دنبالش تا ببینن که چه اتفاقی رخ داده. ضمناً هر کجا که ما ضعف نشون دادیم باعث شیطنت دشمن شده. تو این جنگ هم اگه متحد نشیم و هوشیار نباشیم ضربه میخوریم. خدا لعنت کند کسانی را که دل حضرت صاحب(عج) را خون کردند.

*پرسش: عده ای معتقدند که قبله تهران (شهر ری) علی رغم داشتن پتانسیل فرهنگی – مذهبی بالا و همچنین ذاکرین و هیئات خوب و پرتعداد، متأسفانه از اتحاد و همدلی لازم میان افراد برخوردار نیست؟! نظر شما چیست؟

خیر اینطور نیست. اشخاصی که با این دستگاه عناد دارن چنین شایعاتی رو مطرح میکنن که متأسفانه بعضی از بچه هیئتی ها هم خیلی ساده و نا آگاهانه وسیله و ابزار ترویج اون میشن. ما به کمک دوستانمون در شهر ری چندین نشست گرم و صمیمانه انجام دادیم. که حتی یکی از اون جلسات مجمع الذاکرین هم به صورت تیز (تصویری) منتشر شد و این دیدارها هنوز هم ادامه داره. حتی بعضی از مناسبت ها را با هم اجرا می کنیم. ذاکرین باید باهم اتحاد داشته باشند تا روز به روز چشم دشمنان اهل البیت(ع) کور شود.

*پرسش: شما در خلوت خودتان، چه سبک یا اشعاری رو زمزمه می کنید؟

سبک خاصی نیست، ولی بیشتر مواقع اشعاری را به صورت سنتی زمزمه می کنم و عاشق این ابیات هستم:

استخوانی بده تا کلب درت رام شود / سارق بزم غم و میکده ناکام شود
من فقط ز دست تو جیره شب می گیرم / استخوانم ندهی نیمه شب می میرم

*پرسش: بهترين دوستان شما در مداحي چه كساني هستند و با چه مداحاني رفاقت داريد؟

اسامی کسانی هم که در این نوکری اهل البیت(ع) با هم، هم پیاله هستیم زیاده اما به چندتا از اونها بسنده میکنم. دوست عزیز و بزرگوارم که مثل برادرم است، آقای حامد گرجی که از مداحان خوب شهرمون هست که از بچگی با هم مداحی می کردیم و مثل برادر بزرگتر گردن من حق دارند، آقای مهدی مختاری که ایشون هم به جای خود بسیار برای من عزیز هستن و برادرم آقای عباس طهماسب پور و همین طور آقای جواد مقدم و رفقای دیگر که دست همشون رو می بوسم و بهشون ارادت دارم.

*پرسش: با اين دوستان چگونه آشنا شده ايد و رفاقت آغاز كرديد؟

آشنایی ما از روز ازل بوده، خیلی طولانی تر از این حرف ها و جای گفتن خاطره نیست.

*پرسش: آيا براي خودتان تشكيل زندگي داده ايد وهمسر داريد؟

بله، همسرم از ذریه حضرت زهرا(س) و سادات بوده و هرچی دارم رو مدیون این سلاله پاک حضرت زهرا(س) هستم. همه زندگیم رو مدیون خودش و جدش هستم. خیلی با من همراه است و من همه جا گفتم که خدا مزد نوکری من را در این دنیا به من داده و این همسر پاک و مؤمنه را تاج سر من کرده است (البته اگه نگید زن ذلیله) یه پسر هم دارم که ۲ سالشه، به اسم "امیر حسین" که لبخندش برای یه دنیای من کافیه و خدا رو همیشه شاکرم به داشتن چنین همسر و فرزندی.

امیر حسین بخشی در آغوش پدر
امیر حسین بخشی در آغوش پدر

*پرسش: شما چندتا برادر دارید؟ و آیا برادران شما از مداحان و دل سوختگان اهل البیت(ع) می باشند؟

خیر، برادر ندارم. ۲ خواهر کوچکتر از خودم دارم که هر دو ازدواج کردن و دامادهای ما افتخار خادمی جلسات امام حسین(ع) رو دارن.

*پرسش: الان بعضی مداح ها به خصوص اشعار نوحه را خودشان می گویند و از اشعار شاعران آئینی كلاسیك كم‌تر استفاده می‌كنند. این مسئله آسیبی برای شعر و شاعری در مداحی ایجاد نمی‌كند؟

اگر خود مداح شعرهایش را بگوید، امكان دارد سطح شعر را پایین بیاورد. مداح باید مداحی کنه و شاعر هم شاعری، اما مداح باید با اون شاعر هماهنگ باشه و اون چیزی رو بخونه که در قالب دهان اوست. من با اصل سؤال شما مخالفم.

*پرسش: جناب آقای بخشی در صورتیكه صحبت خاصی دارید نیز بفرمایید؟

التماس دعا.

*پرسش :در پایان اگر نصیحت و پندی برای مادحین جوان و نوپا دارید بفرمایید؟

استغفر الله... به طور جد میگم که من عددی نیستم حرفی بزنم. فقط به بزرگترها رجوع کنند. بزرگترهای این وادی همانند گنجی هستند که در حال حاضر در دسترس ما قرار گرفتند.

 

#1 نویسنده : مهاجر
| زمان ثبت نظر: 14/05/1391 - 14:35 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 29.07.1390
پاسخ به این نظر
كربلايي ما در بست مخلصيم
خيلي آقايي
#2 نویسنده : حاج حسن
| زمان ثبت نظر: 14/05/1391 - 18:51 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 27.04.1391
پاسخ به این نظر
حوزه؟ منظورتون حوزه بسیج بوده؟


---------------------
پاسخ:
با سلام
خیر. حوزه علمیه
#3 نویسنده : صالح آباد
| زمان ثبت نظر: 15/05/1391 - 01:18 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
میخواستم ببینم حاجی برادر آرمین برزه را میشناسند؟
#4 نویسنده : محمد
| زمان ثبت نظر: 15/05/1391 - 13:38 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام
آقا این آخرین عکسی که گذاشتید اسم اون آقایی که پایین تر از آقای بخشی ایستاده چیه؟
یامولا
#5 نویسنده : مهدی کریمی
| زمان ثبت نظر: 15/05/1391 - 15:36 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
محمد,
اگه منظورت مداح هستش، فکر کنم آقای حبیبی باشه
مطمئن نیستم feel
#6 نویسنده : محمد امین
| زمان ثبت نظر: 15/05/1391 - 23:33 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
منم قهرمانی حمید سوریان در المپیک 2021 لندن رو تبریک میگم
پرچم بچه های شهر ری بالاست
همیشه سربلند باشید
#7 نویسنده : کربلا
| زمان ثبت نظر: 16/05/1391 - 14:07 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 2.05.1391
پاسخ به این نظر
سلام.خدا حفظت کنه حاجی جان.خیلی آقایی.
ما را هم از دعای خیر خودت فراموش نکن.یا علی مدد.
#8 نویسنده : کربلایی سعید
| زمان ثبت نظر: 17/05/1391 - 04:45 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
حالا خوشگل هست خودمونیم قربونت شم
هنوز که قسمت نشد صداتو از نزدیک بشنوم شمال نمیایی


به قول بچه ها ما که نمیتونیم دعوت کنیم حداقل بگو کجا دعوتت میکنند تا ما هم بیایم
#9 نویسنده : وحید
| زمان ثبت نظر: 17/05/1391 - 11:57 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
محمد آقا سلام شما آیا دوست دارید جلسه ی آقا سید الشهدا بهتر و بهتر شه و همه ی سینه زنا مست بشن از نوای شما و ذاکرای مختلف؟پس چرا همه ی مداح ها با هم یه جور کل دارن؟چرا شما الان چند سالی هست دیگه پیش جواد مقدم نمی رید یا سید علی مومنی یا ایشون نمیان هیئت شما؟به جای اینکه شما بینتون دوستی بیشتر باشه به نظر من کل دارید با هم.بخدا منظورم با شمای نوعی نیست شما دلتون پاک پاک از همه مداح ها به نظر من شما تنها مداحی هستی که با عشق میگی حسین(ع)/خواهش می کنم با این سبکا و شعرهای جدیدتون به هیئت های دیگران مثل جواد مقدم/سید علی مومنی/سید محمد جوادی/مهدی مختاری/روح الله بهمنی/و .....برید تا نوکرا و سینه زنا با شما بیشتر آشنا بشن و عشق بازی کنن(باید تو دستگاه امام حسین مثل گرد و خاک باشی تا وقتی از روت رد میشن مثل خاک بری برسی به آسمونا و پیش امام حسین)حرف آخرم میدونم بعضی از مداح ها که اسم بردم کم محلی می کنند نام نمی برم ولی شما بزرگ تر از این حرفایی و بخاطر ما سینه زنا برید جاهای مختلف و بخونید یا دعوت کنید از مداح ها تا معرفت و حسینی بودنتونو نشون بدید/التماس دعا (منتظران)وحید
#10 نویسنده : مجیدجعفری
| زمان ثبت نظر: 17/05/1391 - 16:26 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 17.05.1391
پاسخ به این نظر
سلام.انشا الله همیشه سلامت باشی علی آقا
#11 نویسنده : وحیذ
| زمان ثبت نظر: 18/05/1391 - 11:30 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
وحید,
خواهش میکنم به محمد آقا بگید جواب منو بده من نظر 10 رو دیروز دادم
وحید(منتظران)


----------------------
پاسخ:
با سلام
آقای بخشی همواره سعی داشتن تا تعامل خوبی با تمام ذاکرین محترم داشته باشن. برگزاری جلسه مجمع الذاکرین و حضور مادحین عزیزان در جلسات هفتگی این هیئت هم نمونه خوبی برای این موضوع هست ولی این ارتباط باید دوطرفه باشه و همه تلاش کنن ....
یا مولا علی(ع)
#12 نویسنده : سید حمید
| زمان ثبت نظر: 19/05/1391 - 05:30 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام.چراا قامهدی امینیان رو دعوت نمیکند هیت بیان.بخدا بیان جلسه هیت منفجر میشه .ممنون
#13 نویسنده : بچه هیئتی
| زمان ثبت نظر: 19/05/1391 - 15:32 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سید حمید,
من چند سالی هست که این هیئت میرم. هیچ یک از مادحین بزرگواری که تشریف آوردن دعوت نشدن (البته لطف کردن) ولی معمولاً این طوریه که هر عزیزی میاد آقای بخشی هم میرن هیئت اون ذاکر. این رفت و آمد ها مسئله ای میان خود ذاکرین هست. ما بچه هیئتی ها هم خیلی دوست داریم که زیاد بشه.
پیر غلام اهل البیت ع ، نریمان پناهی هم که اومدن دعوت نشدن و خودشون بزرگواری کردن که من هم میخوام به همه ذاکرین عزیز بگم وقتی یه شخصی مثل ایشون خودشون تشریف میارن (اتفاقاً چند تا سبک قشنگ هم خوندن و کم نذاشتن) شما هم باید این سنت رو جا بندازید و برید به هیئت های دیگه
#14 نویسنده : گودرزی بچه هیئتی
| زمان ثبت نظر: 23/05/1391 - 05:40 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام با عرض ادب. این حرکتهاخیلی جالب هست.بین هیئت های خوب کشور. آقای بخشی و مهدی امینیان از مداحان خیلی خوب و آینده دارکشور هستن بلاشک. انشاا..این ارتباط دو طرفه بحق بی بی انجام بشه. بقول سید حمید اگر این دوتا ذاکر خوب باهم بخونن بلاشک جلسه بیاد موندی خواهد بود. باتشکر.
#15 نویسنده : یک دوست
| زمان ثبت نظر: 26/05/1391 - 16:02 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
امیدوارم جرات داشته باشید و این مطالب را بگذارید تا شفاف سازی بشه
با نهایت احترام به جناب بخشی
...
امیدوارم بذارید تو کامنت------------------------
پاسخ:
با سلام
در رابطه با جلسه مجمع الذاکرین، بزرگترهای حاضر در جلسه صلاح ندوستن که از تصاویر و صحبت های داخل جلسه چیزی منتشر بشه، لذا ما به همین تیزر کفایت کردیم وگرنه خیلی خوب بود که همه دوستان فضای صمیمی داخل جلسه رو ببینن تا یک سری شبهات و البته شایعات مبنی بر روابط میان ذاکرین برطرف بشه. شاید اختلاف سلیقه ای میان ذاکرین باشه (شاید!) اما هدف یکی هستش و خدا رو شکر اتحاد و دوستی هم برقراره.
در رابطه با سبکی که شما اشاره کردید تقریباً 50 درصد صحبت شما صحیح بود.
یا مولا علی(ع)
#16 نویسنده : شیخ مرتضی ناصری
| زمان ثبت نظر: 31/05/1391 - 12:33 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام بنده یک روحانیم دربین این مداحان تهران بدون شک مداحی آقای بخشی راگوش می دهم و زمزمه می کنم .خداانشالله قسمت کنه با آقابخشی یه کربلا برویم..یاعلی


-----------------
پاسخ:
با سلام
ممنون از شما.
یا مولا علی(ع)
#17 نویسنده : سید وحید
| زمان ثبت نظر: 1/06/1391 - 19:35 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
من در تأیید جلسه آقای بخشی همین موضوع رو میگم و فکر می کنم کفایت کنه.ما باید در تمام مسائل چشممون به بزرگتر ها باشه. آقا نریمان پناهی کسی است که به هر جلسه ایی نمی رن و حتی دعتشون کنن اما ایشان خودشون بدون دعوت تشریف آوردند.
بد از ایشون پیر غلام بی ریا اهل بیت حاج اکبر مالکی که از حواشی و بازی های مداحان دورن و از جمله مداح هایی هستند که به هر جلسه ایی نمی رن خودشون تشریف اوردند هیئت .اینها نشون می ده که جلسه آقای بخشی مورد تاید این پیرغلاماست.
البته در قبال این حضور آقای بخشی هم دو جلسه به هیت مالکی و پناهی تشریف بردند که این نشون دهنده ارتباط دو طرفه است.
#18 نویسنده : خط شکن
| زمان ثبت نظر: 17/06/1391 - 10:53 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 15.06.1391
پاسخ به این نظر
سلام و رحمة الله

آقا کلی حال کردیمم..خدا خیر بده کربلایی رو...
دمش گرم خدائی...ان شاءالله بحق مادر پهلو شکسته خدا صداشو براش نگه داره..
#19 نویسنده : رضا
| زمان ثبت نظر: 26/07/1391 - 20:31 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
دمتون گرم.آقای بخشی واقعا دارن مایه میزارند.انشاءالله خدا ایشون رو برای نوکری سیدالشهدا نگهداره.انشاءالله کربلا ایشون رو زیارت کنیم.
#20 نویسنده : حسین م
| زمان ثبت نظر: 9/08/1391 - 01:54 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 10.07.1391
پاسخ به این نظر
سلام خدمت برادر عزیزم /هم محلی بزرگوارم محمد علی بخشی
یک سوال داشتم میخواستم ببینم شما اقای امیر حسین داودی را میشناسید؟


--------------------
#21 نویسنده : مسعود
| زمان ثبت نظر: 16/08/1391 - 18:48 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
اقا خیلی نوکریم
#22 نویسنده : (محمدجواد)
| زمان ثبت نظر: 19/08/1391 - 20:38 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام
بنده ی حقیر یک تکاور هستم که خیلی از رفقای نزدیکم تو این چند سال اخیر شهید شده اند و من جا مانده ام، تو رو به امام حسین(ع) دعا کنید من هم به قافله ی شهدا بپیوندم.
شبی نیست که برای این جا ماندن حسرت نخورم ...
"یا زینب(س)"
#23 نویسنده : حاج محمود هاشمی
| زمان ثبت نظر: 24/08/1391 - 11:35 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام ببخشید میشه من نمایندگی کربلایی را در اراک قبول کنم یعنی صدا ها وکلیپ هایش را دانلود کنم و با طراحی پاکت سی دی اش آن را بفروشیم البته به صورت قانونی یعنی در موسسات مذهبی اگه مایل بودید به من ایمیل بزنید و اعلام کنید
نکته:در صورتی می توانم این کار را کنم که شما زحمت بکشید جدیدترین مداحی های کربلایی را بگذارید تا من به روز باشم در ضمن شک نکنید که کار غیر قانونی باشه چون من مدیر وب بیت الذاکرینم وکارم اینه دیگه امری ندارم فقط اگه تمایل داشتید اعلام کنید.


------------------
پاسخ:
با سلام
در رابطه با این موضوع با شماره زیر تماس بگیرید، دوستان کمکتون میکنن:
09198221447
یا مولا علی(ع)
#24 نویسنده : کربلائی
| زمان ثبت نظر: 4/09/1391 - 14:22 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام خسته نباشید متاسفانه شاعرای عزیز انقدر کلاسشون بالا رفت به هرکسی شعر نمیدن منم جزء اون مداحای هستم که خودمو جلوی اونا کوچک نمیکنم به قول معروف نون بازوی خودمو میخورم ان شاءالله سرشون به سنگ بخوره و بفهمن این عنایتی که اهل بیت به اونا داده برای همست و فرقی بین مداحان نیست.....
| زمان ثبت نظر: 10/09/1391 - 12:59 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
حاجی خدا از بزرگی کمت نکنه
خیلی زیبا می خونی.
ایشالا تو روز محشر با بی بی فاطمه زهرا محشور بشی.
#26 نویسنده : اناالمجنون الحسين ع
| زمان ثبت نظر: 13/09/1391 - 12:50 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام اگه بخوايم كربلايي رو دعوت كنيم شهرمون با كي بايد هماهنگ كنيم.............؟


---------------
پاسخ:
با سلام
روابط عمومی هیئت:
09198221447
یا مولا علی(ع)
#27 نویسنده : احسان
| زمان ثبت نظر: 17/09/1391 - 02:05 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام خسته نباشید......میشه به حاجیتون بفرمایید جواب سوال 1 سال پیش ما را که در اصفهان- زینبیه {منزل خودمان هم بود}ازشون پرسیدما چرا هنوزم ندادن من حتی شمارمم بهشون دادم اما ازشون خبری نشد
#28 نویسنده : (K.M.F)
| زمان ثبت نظر: 17/09/1391 - 21:56 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 17.09.1391
پاسخ به این نظر
[b]چطوری عزیز دل برادر
دوست دارم
(k.m.f)
#29 نویسنده : از همکاران
| زمان ثبت نظر: 30/09/1391 - 09:07 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام.
...
منتظر جواب شما هستم.
اگر نظر را تایید نکنید و جواب ندهید معلوم میشود که همه ی ماجرا حقیقت دارد.


----------------------
پاسخ:
با سلام
اگه این هیئت تا امروز با قدرت به فعالیت خودش ادامه نمیداد و تضعیف شده بود شاید آقایون هم حاشیه سازی نمی کردند.
اختلافاتی وجود داشته ولی هرکس نظر خودش رو داه. آقایون چندین ساله دارن حاشیه سازی میکنن و حتی کارهای دیگه ای هم کردن ولی به مدد ارباب اتفاقی نیافتاده و ما هم کاری به این دروغ ها نداریم. کم نبودن افرادی که رفتن و پس از مدتی برگشتن.
#30 نویسنده : مهدی عباسی
| زمان ثبت نظر: 10/10/1391 - 16:04 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام
برای برادربزرگوارم محمدعلی عزیز آرزوی سلامتی روز افزون دارم
حزب الله شبیرحامی شماست
#31 نویسنده : kalb ol roghayyeh
| زمان ثبت نظر: 13/10/1391 - 11:23 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 12.10.1391
پاسخ به این نظر
دمتون گرم ایول داره این حرکات سایتتون.واقعا کربلایی محمد علی افتخار شهرری(شابدلعظیمه) خدا واسه امیرحسین و ما نگهش داره
#32 نویسنده : احسان
| زمان ثبت نظر: 15/10/1391 - 01:14 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام حاجی سوال ما هنوز بی جواب مونده


------------------
پاسخ:
با سلام
ما در جریان مسائل شخصی نیستیم.
#33 نویسنده : غریب مادر
| زمان ثبت نظر: 18/10/1391 - 09:58 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام وعرض ادب خدمت نوکرای اهل بیت(ع)
ممنونم از مطالب سایت
یه سوال:
مدتی پیش نظری خدمتتون ارسال کردم در رابطه با کربلایی ذ...
اما خبری نشد؟
از شما خواهش میکنم جوابمو بدید
ممنون میشم
راستی، اگه پیام نمایش داده نشه ممنونتون میشم
ایمیلم و خدمتتون دادم
منتظر جواب هستم
یاعلی


--------------------
پاسخ:
با سلام
خدا همه ذاکرین ارباب رو حفظ کنه
| زمان ثبت نظر: 24/10/1391 - 16:26 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
خیلی آقای حاجی
#35 نویسنده : محسن
| زمان ثبت نظر: 25/10/1391 - 00:28 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام تازه با صداتون آشنا شدم فقط بگم دمت گرم میگم من همیشه آرزومه صدا به این باحالی مثل شما داشته باشم ولی هنوز خدا توفیق نداده نوکرت حاج محمد علی بخشی تو رو جون مادر پهلو شکسته ات تو این هیئت ها که میری برا ما هم دعا کن بگو امام حسین یه نوکری هست خیلی دوست داره تو دستگاه شما باشه عمرش تو این راه باشه بگو ....کمکش کنید آقا جون
#36 نویسنده : علي ازگرگان
| زمان ثبت نظر: 2/12/1391 - 13:32 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام به حاجي بگيد خيلي دوستش دارم
#37 نویسنده : ali gh
| زمان ثبت نظر: 24/12/1391 - 10:16 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام حاج محمد لحظه شماری میکنم تا بیای کرج از نز دیک ببینمت .
#38 نویسنده : جنوب
| زمان ثبت نظر: 9/01/1392 - 13:29 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
منم باحرف وحیدموافقم که میگه با مداحایی چو ن جوادمقدم وسیدعلی مومنی بخونه.ببینیددشمن منتظرهمین لحظه هاست(یاگرگ دوران درکف همین لحظه هاست).ببینین.مردم نمیان (بعضی مردم)که برن جستجو کنن ببینن فلان مداح با فلان مداح مشکل داره.وقتی که میبینن باهم نمی خونن میگن این دو مداح با هم مشکل دارن.ودیگه حرفی رو قبول نمی کنن.منم درس حوزه خوانده ام.یک جایی درکتاب(منطق مظفر)میگویدکه:جمع ازمردم که توافقشان براخباردروغ حال ست.یعنی(هرچه بگویی دروغ است باورنمی کنن درنتیجه حرف خودشان رامیزنند.باورکنیین من چون خودم مداحی های (جوادمقدم وحاج بخشی ) روگوش میدم.خداشاهدفکرمیکردم ین دومداح باهم مشکل دارن تا امروز مصاحبه آقای بخشی رو خواندم دیدم اینطور نیست.بابا چی میشه همه مداحان یک روز باهم بخونن.یا چی میشه اقای بخشی با اقای مقدم چندبار بخونه.باعث میشه دومداح بیشتر باهم صمیمی باشن.انشاالله یک روز تمام مشکلات حل شود .بعد با تشکر ازمدیریت سایت.خواهشا جوابشو به شماره من بفرست.
{شماه حذف شد}.
البته بخشید.


--------------------------
پاسخ:
با سلام
جلسات مشترکی هم بین آقای بخشی و ذاکرین محترم دیگه بوده و هست.
یا مولا علی(ع)
#39 نویسنده : سگ حسین
| زمان ثبت نظر: 23/01/1392 - 11:49 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 9.01.1392
پاسخ به این نظر
با سلام حدمت آقا محمد علی و هییت عمه سادات، من از اهالی یزدم(حسینیه ایران) راسته که حاجی برای هر مجلسی که میره 2ملیوون میگیره؟

منتظر چوابم


--------------------------
پاسخ:
با سلام
خیر، تقریباً با این حجم جلسه ای که ایشون داره میشه ماهانه 50 میلیون که خوب اگه این طور بود حداقل هیئت این قدر مشکل مالی نداشت.
یا مولا علی(ع)
#40 نویسنده : عرفان 00
| زمان ثبت نظر: 1/02/1392 - 00:57 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
باسلام شما که اینقد دم از امام وشهدا و رهبری میزنید پس چرا برعکسشو عمل میکنید یک نمونه کوچکش بارها رهبری فرمودند:از الفاظی مانند سگ یا...در مداحی ها استفاده نکنید یااز سبک ها ترانه نخونید واقعا دیگه خسته شدم از بس این حرفارو به افراد مختلف زدم اما کو گوش شنواااااااا[شماره شما حذف شد]
#41 نویسنده : امیر یزدانی
| زمان ثبت نظر: 29/03/1392 - 04:07 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام.من امیر یزدانی هستم اهل آذربایجان غربی(ارومیه)...و اکثرا تمامی هییت های شور بنده رو میشناسند تو این استان....خواستم بدونم برای دعوت کربلایی بخشی باید با کی هماهنگ کنیم و یا به کدوم شماره زنگ بزنیم برای دعوتشان.این شماره ی منه ممنون میشم بهم کمک بکنین...التماس دعا............


--------------------
پاسخ:
با سلام
روابط عمومی هیئت:
09198221447
#42 نویسنده : مجنون
| زمان ثبت نظر: 7/05/1392 - 13:52 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
چرا جواب عرفان رو ندادید؟


-------------------
پاسخ:
یا سلام
قبلاً بحث شده و جواب دادیم.
یا مولا علی(ع)
#43 نویسنده : رهبری
| زمان ثبت نظر: 11/06/1392 - 01:30 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 11.06.1392
پاسخ به این نظر
با سلام خدمت شما زحمت کشان ترتیبی بدهید تا مجالس برای خواهران هم باشد ...
#44 نویسنده : عبدالعاصی
| زمان ثبت نظر: 13/06/1392 - 15:41 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 13.06.1392
پاسخ به این نظر
سلام عالی بود کاشکی مصاحبه صوتی تصویری بود
#45 نویسنده : اربابم حســـین
| زمان ثبت نظر: 28/06/1392 - 11:20 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام خدمت همه نوکران امام حسین (ع) من دانیال 16 سالمه از تهران من جواد مقدم گوش می دادم و خیلی دوستش دارم ولی از روزی که رفیقم از نوای ولایت سی دی های آقای محمد علی بخشی رو خریده است خیلی به این نوکر علاقه مند شدم در صورتی که بیشتر از جواد مقدم گوش می دم نوحه های آقا محمد علی رو خیلی دوستون داریم دوست دارم جوابم رو بدین--------------------------
پاسخ:
با سلام
دوست عزیز إن شاء الله که همواره موفق و سلامت باشید.
یا مولا علی(ع)
#46 نویسنده : mahdipoq
| زمان ثبت نظر: 12/07/1392 - 20:41 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 1.05.1392
پاسخ به این نظر
سلام استاد بخشی . میشه متن نوحه هاتو بزاری
#47 نویسنده : خسروي(محب الحسين)
| زمان ثبت نظر: 14/07/1392 - 17:23 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
باسلام وعرض ادب وچاكري به ذره ترين نوكر دربار ارباب بي كفن تا با آبروترين نوكر/ مداح ارباب...من از حدود ده سال پيش تا حالا باصداي جناب بخشي مانوسم ويك جورايي خلوتمو پر ميكنه كه يك دل سير براي اربابه بي كفنم كه بيشرفا بهش يه قطره آب ندادن من بميرم/بچه هاشو شهيدكردن من بميرم/تير سه شعبه به حنجر عليش زدن من بميرم/عمودآهن به فرق عباسش زدن من بميرم/خواهرشو كتك زدن من دق كنم/سه سالشو سيلي زدن من بميرم/تو گودي قتله گاه چشم به چشم مادرانداخت من نابودبشم/مادر دست به كمرداشت من بميرم/مادر قدرت گرفتن يك پياله آب به دستش نداشت من بميرم/زينب چه كشيده من بميرم/////////من آخرش برا ارباب بايد جون بدم...جون...جون...ارباب بي كفن وخوشكل من پابوستم سالارزينب....ازبچه هاي سايت بسيارممنونم كه اين فرصت روقرار دادن تا مقداري برا سيدالشهداگريه كنم......ياحسين ع..
#48 نویسنده : فرید
| زمان ثبت نظر: 15/08/1392 - 10:27 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
با سلام خدمت اقا محمد علی بخشی.اقا ما هییتی شما هستیم.ارزو داریم با شما ارتباط نزدیک یا حداقل از شما جواب سلام بشنویم.ولی شما افتخار نمیدید.لطفا جواب دهید
#49 نویسنده : میثم
| زمان ثبت نظر: 20/08/1392 - 09:17 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
آقای علی بخشی من دیشب افتخار داشتم در هیئت عمه ی سادات سینه بزنم
بسیار لذت بردم
آقا جان مولا به حرف پزشکا گوش کن چند ماه استراحت کن
ما دوست داریم سالیان سال از نفس زیبای شما لذت ببریم
یا علی
#50 نویسنده : رضا ...عبد الزهرا
| زمان ثبت نظر: 24/08/1392 - 21:32 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام حاج علی
من 17 سالمه/ تا قبل این محرم هم اصلا تو فاز این جور مداحی های شور نبودم/
با فاز گریه بیشتر حال میکردم/تو روضه ، تو مداحی اهل تباکی نبودم/ فقط گریه میکردم
راضی هم بودم/نمیدونم چی شد ...
بچه هامون میگن عشق است شدی!!!
الانم فقط با نوای شما حال میکنم
راستشو بگم جدیدا بیشتر جا اینکه گریه کنم روضه ی امام حسین رو شور میدم و تباکی میکنم
ولی فک کنم حضرت زهرا این شور رو که باعث نهضت اشک و حماسه ی امام حسین میشه رو بیشتر بپسدن///
"هم شور و هم شعور حسینی باید در سطح اعلی باشه""
شمام منو دعا کنید حاجی جونم×
یه چی هم بگم:
کلا ادم دل نازکی هستم؛هیئت ما 200نفر جمعیت داره/کار دانش اموزیه/رسانه ی ما تاحالا چندین سایت با کیفیت راه اندازی کرده/فضای فیلم برداری و ساخت کلیپ خیلی حرفه ای تره/فضای اجرایی قویی داره/ولی ادم وقتی میاد تو وبسایت شما دلش میگیره/کلیپ های شما رو نیگا میکنه در حالی که هیئتی که شما توش میخونید چن صد نفر جمعیت داره ناراحت میشه//
البته تو دستگاه امام حسین همه چی به اخلاصه ولی برا امام حسین باید همه جوره مایه گذاشت!
خیلی دوست دارم حاجی

اینا رو نگفتم ناراحت بشین یا دل سرد؛ فقط یه کم دلم گرفته بود خواستم یه جایی نوشته باشم×××
#51 نویسنده : بچه های بهشتی
| زمان ثبت نظر: 25/08/1392 - 17:47 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام اقای بخشی ممنون من صدای شمارو خیلی دوست دارم هر شب توهیت شما هستم یا علی
#52 نویسنده : بچه های بهشتی
| زمان ثبت نظر: 25/08/1392 - 17:49 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
اقا بخشی ماشالله چشم اون که نمی تونن بیننت
#53 نویسنده : مجنون علی اکبر
| زمان ثبت نظر: 6/09/1392 - 19:06 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام...
میخواستم نظر آقا بخشی رو در مورد حاج رضا بدونم....چرا ایشون پیش جاج رضا نمیرن؟؟
منظورم از حاج رضا حاج عبدالرضا هلالیه...
کلنا فداک یا زینب...
#54 نویسنده : بهنام
| زمان ثبت نظر: 16/09/1392 - 17:57 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
صالح آباد,
حاجی میخوامت.خیلی عزت داری.
اگه میشه کمی خاکی تر باش
بچه های هییت کرمان همه ارادت دارن. یا علی.
#55 نویسنده : 09137061272
| زمان ثبت نظر: 26/09/1392 - 16:27 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام حاجی من شما رو خیلی دوست دارم یه سوال ببخشید صلواتی میایین کرمان. هیئت حیدریون کرمان مسجد مهدیه سراسیاب فرسنگی. یا علی
#56 نویسنده : 09137061272
| زمان ثبت نظر: 29/09/1392 - 12:46 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام دوباره شرمنده جواب ما بچهای هیئت حیدریون کرمان رو نمیدین ما همه خیلی خیلی دوستون داریم به مولا علی.........
#57 نویسنده : 09137061272
| زمان ثبت نظر: 4/10/1392 - 07:10 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام جواب ما رو نمیدین. کرمان
#58 نویسنده : 09137061272
| زمان ثبت نظر: 5/10/1392 - 16:00 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام حداقل یه جواب خشک خالی بدین میایین کرمان یا نه.


-----------------------
پاسخ:
با سلام
ایشون قبلاً جلسه داشتن ولی جلسات آینده رو دوستان روابط عمومی خبر دارن و هماهنگ میکنن:
09198221447
یا مولا علی(ع)
#59 نویسنده : محمد
| زمان ثبت نظر: 11/10/1392 - 22:36 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
خدا خیرت بده حاجی خیله خیلی صداتو دوست دارم از سید ذاکر بیشتر بخون
#60 نویسنده : محمد زیاری
| زمان ثبت نظر: 12/10/1392 - 11:38 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 12.10.1392
پاسخ به این نظر
الان پولی رو که میگیرند چقدر ه هر جلسه ای
لطفا پاسخ بدید مهم هست


----------------------
پاسخ:
با سلام
مسئول هماهنگی جلسات:
09198221447
#61 نویسنده : رحیمی.
| زمان ثبت نظر: 18/10/1392 - 09:54 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام.من وبچه های هیئتمون خیلی دوست داریم آقای بخشی توهیئتمون بخونه ولی متأسفانه...میشه یه راهی پیش پام بذارید
{شماره حذف شد}


-----------------------------
پاسخ:
با سلام
با دوستان روابط عمومی مطرح کنید:
09198221447
#62 نویسنده : محمد نجاتی
| زمان ثبت نظر: 23/10/1392 - 14:04 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
با عرض سلام و خسته نباشید 0 آقای محمد علی بخشی شما شاگرد نمیخواین؟آقا ما دیونه شما شدیم یک شب نشد که من بدون گوش کردن مداحه های شم خوابم ببره.لطفا بگین چکار کنم تا مثل شمابشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
| زمان ثبت نظر: 5/11/1392 - 20:40 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
بابا ایولــــ حاجی امسال فاطمیه مناطق جنوبــــــــ یادت نره..

"فدائیان حسین اهواز"

"یازینب(س)"
#64 نویسنده : محمد
| زمان ثبت نظر: 8/12/1392 - 06:36 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام حاجی من محمد حسین گلستانی هستم کرمانی هستم و الان دو ساله که افتخار نوکری اهل البیت دارم اصلیتم زرندیه من تصمیم دارم هیئتی به نام سینه زنان عمه السادات در زرند راه اندازی کنم میخوام همه چیز هیئت شبیه سینه زنان شهرری باشه خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید ممنون حاجی
0913... یاقمر العشیره
#65 نویسنده : نوکر بسته به موی رقیه
| زمان ثبت نظر: 8/12/1392 - 12:39 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام حاجی چرا جواب محمد حسین گلستانی رو نمی دی؟
#66 نویسنده : نوکر بسته به موی رقیه
| زمان ثبت نظر: 28/12/1392 - 06:52 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام حاجی سوال ما هنوز بی جواب مونده
#67 نویسنده : صادق فیضی
| زمان ثبت نظر: 7/01/1393 - 06:44 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام من از بچه های کرمان هستم عضو هیئت حیدریون کرمان
حاجی کارش درسته دوسش دارم امیدوارم یه روزی زیارتش کنم لعنت بر عمر حرامزاده
#68 نویسنده : صادق فیضی
| زمان ثبت نظر: 7/01/1393 - 06:45 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام
| زمان ثبت نظر: 8/02/1393 - 12:56 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
اینجانب سیدبنیامین میرسالاری ازشمامیخواهم به وبلاگ بنده ی حقیربیاییدویازدیدکنیدونظرتان رابرایم بذارید منتظرم.

benyamin-mirsalari[dot]blogfa[dot]com
#70 نویسنده : مادح
| زمان ثبت نظر: 13/03/1393 - 11:14 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
اقا التماس دعا
#71 نویسنده : مجنون ا
| زمان ثبت نظر: 22/04/1393 - 19:53 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 22.04.1393
پاسخ به این نظر
داش محمد علی من خیلی دوست دوست دارم
#72 نویسنده : مجنون ا
| زمان ثبت نظر: 22/04/1393 - 19:59 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 22.04.1393
پاسخ به این نظر
ببخشید نظرات به اقا بخشی میرسند؟ feel


--------------------------
پاسخ:
با سلام
بصورت کلی بله.
یا مولا علی(ع)
#73 نویسنده : مجتبی
| زمان ثبت نظر: 23/04/1393 - 16:33 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
با سلام...شنیدیم که کربلایی مورد آزار و اذیّت چند نفر قرار گرفته و اونها از طرفداران ... هستند...و الآن بستری شده اند ایا میشه آدرس بیمارستان رو بگید..ممنونتون میشم....
#74 نویسنده : فدایی رهبر
| زمان ثبت نظر: 15/05/1393 - 16:35 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
بسم رب الشهدا والصدیقین
با عرض سلام خدمت مداح بی ریای اهلبیت آقا محمد علی بخشی.
خدا خیرت بده که دم از شهدا و امام شهدا می زنی،این روزا با وجود مشکلاتی که مردم داران کمتر به یاد این مسائل مهم می افتند .این روزا امام زمانمون رو کمتر به یادش می افتند ،کمتر تو مجالس صحبت از شهدا می زنند،کمتر از امام زمانمون می گن،کمتر از درد دل و ناراحتی رهبرمون می گن.
خدا حفظ کنه شما وتمامی ذاکرین اهلبیت رو که به این مسائل مهم توجه می کنند.
انشاءالله فسمت بشه در دفاع از حریم اهل بیت به شهادت برسیم،خوشا به سعادت کسانی که در این راه قدم گذاشتند و به درجه رفیع شهادت رسیدند؛و مدافعان حرم لغب گرفتند.
خوشا به سعادتشان.......
#75 نویسنده : mojtaba0098
| زمان ثبت نظر: 30/05/1393 - 22:55 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 30.05.1393
پاسخ به این نظر
سلام یک سوال داشتم از خود اقای بخشی ایشون کلاس مداحیم برگزار میکند اگر کلاس میگذارد کجا ادرس بدید لطفا


------------------------
پاسخ:
با سلام
اگر هم باشه اطلاع رسانی عمومی نمیشه.
یا مولا علی(ع)
#76 نویسنده : صادق فیضی
| زمان ثبت نظر: 13/09/1393 - 20:26 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
با سلام
امید است درسایه امام زمان(عج)وبعد در سایه نائب برحقش رهبر انقلاب اسلامی باشید
#77 نویسنده : amir
| زمان ثبت نظر: 21/10/1393 - 22:14 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام خشته نباشید میخواستم بدونم که اقای محمدعلی بخشی با سید علی مومنی جدیدا با هم خوب نیستند؟
#78 نویسنده : علی احمدی
| زمان ثبت نظر: 24/12/1393 - 15:56 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام حاج محمداقای علی بخشی.خیلی گلی داداش واقعا نفست حقه و یکی از بهترین مداح های مورد نظر مایی.خیلی با نفس زدنت حال میکنیم.واقعا ممنون.ایشالا زیر سایه امام زمان و ولایت همیشه بدرخشی و در اخر هم شهید بشی.دعامون کنین.یاعلی.
#79 نویسنده : علی شاهین اصفهانی
| زمان ثبت نظر: 6/01/1394 - 22:33 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام.البته میدونم که همه ی مداحان معروف کشور مبلغهای سنگین میگیرند که برند یه جایی بخونند ولی بازم سوالم را از آقای بخشی مطرح میکنم.
آیا شما حاضرید با مبلغ نا چیزی بیاید هیات ما بخونید؟جواب این سوال اینقدر مهمه برام که اگه جوابی نگیرم برای همیشه بیخیال آقای بخشی خواهم شد و حتی شاید بیخیال هیات.چون مطمءن هستم که نه حضرت زهراو نه امام زمان راضی هستند که مداحان این چنین مبالغی دریافت کنند.لطفا جواب را از این شماره همراه به من اطلاع دهید.یاعلی
09308715273
#80 نویسنده : معصومه
| زمان ثبت نظر: 7/05/1394 - 15:37 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
باعرض سلام,ببخشید همسر ایشون الان درقید حیات هستن؟؟؟؟
#81 نویسنده : خادم الشهداء
| زمان ثبت نظر: 2/06/1394 - 18:44 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
می خواستم بدونم کربلایی بخشی حاج ابوذر روحی رو می شناسند؟
#82 نویسنده : خادم الشهداء
| زمان ثبت نظر: 2/06/1394 - 18:53 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام حاجی خیلی دوستت دارم من از بچه های لنگرودم کی می خوای بیای گیلان هر وقت خواستی بیای خبرم کن <<التماس دعا>> 09116519745
#83 نویسنده : جمال نور
| زمان ثبت نظر: 25/06/1394 - 01:11 |   
گروه : عضو سايت
تاریخ عضویت : 25.06.1394
پاسخ به این نظر
سلام.
انشاا.. خدا قوت بده بهت.فقط ترو خدا صداتو کمتر اگزوزی کن ، ما خیلی از شعراتو نمیفهمیم.
#84 نویسنده : خادم الشهداء
| زمان ثبت نظر: 9/07/1394 - 17:26 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
جواب مارونمیدی حاجی
#85 نویسنده : بهام واحدی
| زمان ثبت نظر: 25/12/1394 - 00:23 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام من میخواستم با کسی که با علی اقای بخشی ارتباط داره شماره علی اقا رو بده
چن تا سبک داشتم اگه ایشان افتخار دادن استفاده کنن
#86 نویسنده : بهام واحدی
| زمان ثبت نظر: 25/12/1394 - 00:24 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
09303325144
#87 نویسنده : مهندس فولادگر
| زمان ثبت نظر: 17/01/1395 - 15:07 |   
گروه : ميهمان
تاریخ عضویت : --
پاسخ به این نظر
سلام خیی صداتونو دوست دارم ایشالله در زیر سایه سار حضرت زهرا موفق و موید باشید و هر روز درخشان تر از دیروز
ارسال نظر

* درصورتيكه مطلب ارسال شده شما نياز به پاسخگويي از طرف مديريت سايت را دارد لطفا شماره تلفن و يا ايميل خود را در آخر مطلب خود درج نمائيد.

نام :
ایمیل :
کد امنیتی :
تصوير كد امنيتي
ريست کد
ثبت کد :

اعلام جلسات
دوشنبه ها
سخنران: شیخ محمد دغانلو
با نوای:
كربلايي محمد علي بخشي
شهر ری - خیابان فدائیان اسلام
قبل از میدان شهر ری
جنب بیمارستان فیروزآبادی
مسجد آیت الله فیروزآبادی
ساعت ۲۱
با نوای کربلایی بخشی
کانال تلگرام
https://telegram.me/m_a_bakhshi
با عضویت در کانال فردوس
از آخرین اخبار و اطلاعیه های
هیئت با خبر شوید.
پيوندهاي ويژه

حمايت از ما

برای حمایت از سایت فردوس مي‌توانيد کد لوگوی ما را در سایت خود قرار دهید.

استفاده بهتر از سایت

جهت استفاده از تمامي امكانات اين سايت (پخش صوت و ...)، نياز به نصب فلش پلير (Flash Player) داريد. درصورتي كه اين نرم افزار را در كامپيوتر خود نصب نكرده‌ايد مي‌توانيد از لينك‌هاي زير دريافت كرده و استفاده كنيد.

آمار بازديد